 **Ранкова кава з Banker UA**
&nbsp;&nbsp;&nbsp; 
 **Факт цього ранку:** Експорт IT-послуг України у липні зріс до &#036;567 млн.

 **Що там у НБУ?**
&nbsp;&nbsp; 
Долар - 44,45 грн/&#036; (-0,07)&nbsp;&nbsp;&nbsp; 
Євро - 51,53 грн/€ (-0,10)&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; 
&nbsp;&nbsp;&nbsp; 
 **Що там в обмінниках?&nbsp;&nbsp;&nbsp; **
&nbsp; 
Долар - 44,65 грн/&#036; (0,00) 
Євро - 51,80 грн/€ (0,00)&nbsp; 

 **Що там в крипті?&nbsp;&nbsp;&nbsp; **
&nbsp;&nbsp;&nbsp; 
Bitcoin (BTС) - 78.611,00&#036;&nbsp; (-1 533&#036;)
Ethereum (ETH) - 2.420,26&#036; (-63&#036;)
&nbsp;&nbsp;&nbsp; 
 **Індекс страху та жадібності** - 71 (вчора 76)

 **Що з пальним?&nbsp;&nbsp;&nbsp; **
&nbsp;&nbsp;&nbsp; 
А-95 - 80,32 грн, (+0.25)&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; 
А-92 - 76,87 грн, (-0.03)&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; 
Дизель - 91,41 грн, (-0.12)
Газ - 43,06 грн, (-0.01)